Müşteri Hizmetleri Kategorileri
Müşteri Hizmetleri

Collezione Genel Müdürlüğü


MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Hafta içi her gün (07:00 - 09:30)  (09:45- 12:30) (13:30 -16:00)  (16:15 - 17:30)  saatleri arasında 0 850 222 1 259 numaralı telefondan ve  crm@collezione.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri birimine mesaj göndermek için tıklayınız

Firma Ünvanı: Akyiğit Mağazacılık A.Ş.

Adres : Demirkapı Mahallesi İnönü Caddesi No: 48 34214 Mahmutbey/İstanbul

Tel: 0212- 447 12 12  (Genel Müdürlük)      

Faks: 0212- 447 02 96

E-mail: info@collezione.com.tr

Teslimat
 • Kargo Teslimat Süreleri

  Mesai saatleri içerisinde verilen siparişler 24 ila 72 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Cuma 14:00'dan sonra verilen siparişler, Cumartesi ve Pazar günü siparişleri ile birlikte Pazartesi günü sevk edilmektedir.

 • Hangi Kargo Firması İle Gönderiliyor

  Siparişleriniz belirtilen sürelerde Yurt içi Kargo ile sevk edilmektedir. İstanbul içi gönderiler için Bukoli, gün içi İstanbul teslimat için Dakik Kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz

 • İade İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

  İade etmek istediğiniz ürünleri faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturanızın arka yüzündeki formu doldurmanız ve bu form le birlikte faturada yer alan kargo iade kodu ile birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. 

 • Değişim İşlemi

  Fiş veya faturanız ile birlikte 30 gün içerisinde collezione.com üzerinde yer alan mağazalarımızdan ürün değişimi yapabilirsiniz. Ürün değişimleri kampanya şartlarında aksi belirtilmediği sürece mağazalarda değiştirilebilecektir.

 • Para İadesi

  Ürün iadeniz elimize ulaştığında 10 iş günü içerisinde paranız hesabınıza aktarılacaktır. Bankalar iade işleminin gerçekleşmesinin ardından 3 iş günü bir süre sonra para iadesini yansıtabilmektedir.

 • Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

  Siparişiniz bize ulaşır ulaşmaz işleme alıyoruz. Bu yüzden vermiş olduğunuz siparişlerde değişim işlemi yapılamamaktadır. İptal işlemleriniz için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.