Collezione.com sitesinde satışa sunulan tüm ürünler Akyiğit Mağazacılık A.Ş.’nin garantisi altındadır. Şikâyete konu olan ürünler müşterilerimiz tarafından iade-değişim prosedürüne uygun şekilde iade edilmelidir. İade edilen ürünler firmamız tarafından incelenmekte ve ilgili prosedürde belirtildiği gibi müşteriye yasal süre içerisinde geri bildirimde bulunulmaktadır.

İade ve Değişim prosedürüne uygun şekilde iadesi yapılan şikâyetli ya da ayıplı ürünlerin garanti süresi 2 yıldır. Bu süre içerisinde iade edilen ürünlerle ilgili iade prosedürüne uygun şekilde işlem yapılır ve müşteri hizmetleri tarafından süreçle ilgili müşterilerimiz bilgilendirilir.

Saat kategorisindeki ürünleri satın alan müşterilere garanti belgesi tarih belirtilerek imzalanır ve ürünle birlikte sevk edilir. Ürün iade edilirken fatura ile birlikte bu garanti belgesi de teslim edilmelidir. Saat ürünleri firmamızın iki yıllık garantisi altındadır.

www.collezione.com’da satışa sunulan ürünler orjinaldir. İmitasyon, replika, kopya, ikinci kalite ve/veya defolu ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Ürünler Collezione tedarik zincirinde yer alan üretici firmalar tarafından üretilmektedir.